AIWA ESTHETIC piedāvā augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas un unikālas procedūras, izmantojot inovatīvas, vadošo kompāniju ražotas lāzeriekārtas.

Par klīniku

Šobrīd lāzeri dod iespēju aizstāt lielu daļu ķirurģisko procedūru, kas sniedz iespēju samazināt atlabšanas periodu, kas mūsdienu straujajā dzīves ritmā ir tik nozīmīgs faktors, kā arī padara lielāko daļu problēmu risināšanu daudz mazāk traumējošu un sāpīgu.

Mūsu klīnikā katrs klients saņem kompleksu konsultāciju, kas īpaši nepieciešama iespējamo risku izvērtēšanai un novēršanai. Vadošo ārstu zināšanas un pieredze apvienojumā ar visjaunākajām lāzertehnoloģijām un modernākajām injekciju metodēm dos iespēju atrast optimālu risinājumu un individuālu pieeju katram klientam. Uz šo dienu tikai pareiza lāzertehnoloģija kopā ar atbilstošām injekciju metodēm un augsti kvalificētu speciālistu pieredzi ļauj sasniegt maksimālo rezultātu īsā laika posmā un ar minimālu atlabšanas periodu. Tieši šo apvienojumu var nosaukt par veiksmes formulu.

Kāpēc izvēlēties
AIWA Esthetic

PERSONALIZĒTA PIEEJA

Vadošo ārstu zināšanas un pieredze apvienojumā ar visjaunākajām lāzertehnoloģijām un modernākajām injekciju metodēm dos iespēju atrast optimālu risinājumu un individuālu pieeju katram klientam.

EFEKTIVITĀTE UN REZULTĀTI

Uz šo dienu tikai pareiza lāzertehnoloģija kopā ar atbilstošām injekciju metodēm un augsti kvalificētu speciālistu pieredzi ļauj sasniegt maksimālo rezultātu īsā laika posmā un ar minimālu atlabšanas periodu. Tieši šo apvienojumu var nosaukt par veiksmes formulu.

KVALITĀTE UN DROŠĪBA

Mūsu klīnikā katrs klients saņem kompleksu konsultāciju, kas īpaši nepieciešama iespējamo risku izvērtēšanai un novēršanai.

Pārstāvētie ražotāji un iekārtas

Augstākās kvalitātes injekciju preparāti un tehnoloģijas no vadošajiem ražotājiem
vadošo kompāniju ražotas lāzeriekārtas